انجام انواع پروپوزال های دانشگاهی

یکی از مشکلات اساسی برون سپاری نگارش و انجام پروپوزال، عدم آگاهی نسبت به مراحل انجام آن است! در واقع زمانی که دانشجو نگارش پروپوزال ارشد برون سپاری می‌کند، اطلاعات کافی در خصوص آن را ندارد تا بتواند با استفاده از این اطلاعات، از پروپوزال خود دفاع کند!
ولی زمانی که شما نگارش پرپوزال ارشد خود را به موسسه "پایان نامه کار" بسپارید، تمامی مشاوره های لازم برای برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پرپوزال به شما داده می‌شود، شما در جریان تمامی مراحل انجام و نگارش پروپوزال قرار خواهید گرفت. همچنین منابع اصلی و مقالاتی که برای نگارش پروپوزال مورد استفاده قرار گرفتند که به صورت کامل در اختیار دانشجویان قرار داده می‌شوند و هر کدام از این منابع را به صورت کامل به دانشجو معرفی و توضیح می‌دهند.
همچنین اگر دانشجو درخصوص مراحل نگارش پروپوزال خود، نظر یا پیشنهادی داشته باشد، می‌تواند آن را با مجموعه پایان نامه کار در میان بگذارد تا بتواند ویرایش ها و اصلاحات لازم را در پرپوزال خود قرار بدهد. 

99

کیفیت خدمات

99

استفاده از محققین و پژوهشگران برتر

99

استفاده از رفرنس های متعدد

99

پشتیبانی و مشاوره 24/7

فرم درخواست انجام پروپوزال ارشد و دکتری

_

با پر کردن فرم زیر درخواست خود را برای انجام پروپوزال ثبت نمایید. لطفا در تکمیل صحیح فرم همراه با توضیحات کامل ما را در انجام خدمات بهتر یاری فرمایید.

فرم زیر را تکمیل نمایید:

هزینه انجام و نگارش پروپوزال ارشد و دکتری

_

به طور کلی باید گفت که اصلی ترین و مهم ترین عامل تأثیر گذار در قیمت پروپوزال ارشد و دکتری، موضوع پروپوزال است! 
زیرا با توجه به دشواری موضوع می‌تواند هزینه انچام پرپوزال را اندازه گیری کرد و هرچقدر موضوع مورد بحث در پروپوزال سخت تر باشد، قیمت آن نیز بالاتر می‌رود. از این رو در اولین قدم برای اینکه متوجه بشوید چه مقدار باید برای نگارش پرپوزال خود هزینه کنید، بهتر است موضوع پرپوزال خود را انتخاب کنید.
موضوع مورد بحث برای نگارش پرپوزال تنها عامل تعیین کننده قیمت آن نیست و موضوع دیگری که در قیمت گذاری پرپوزال ارشد یا حتی دکتری تأثیر بسزایی دارد، دانشگاه محل تحصیل شما است! اگر در یکی از دانشگاه های تراز اول کشور تحصیل می‌کنید، به دلیل اینکه سخت گیری های زیادی برای پروپوزال ارشد انجام می‌دهند، ممکن است هزینه انجام پرپوزال نیز به همان میزان بالا برود!
زمان انجام پروپوزال نیز در قیمت گذاری آن بی تأثیر نیست و هر چقدر که شما زمان محدود تری برای انجام پرپوزال دانشگاهی خود داشته باشید، هزینه بیشتری را نیز باید پرداخت کنید. پس به طور کلی سه عامل اصلی در قیمت گذاری پرپوزال دانشگاهی تأثیر گذار هستند که شامل موضوع، دانشگاه محل تحصیل و همچنین زمان تحویل پرپوزال می‌شوند. البته عوامل دیگری مانند رشته، گرایش ها، استاد راهنما و... نیز در نحوه قیمت گذاری پرپوزال تأثیر گذار هستند ولی به عنوان اصلی ترین عوامل قیمت گذاری به شما نمی‌روند!

 • ارتباط مداوم با دانشجو
 • پشتیبانی 24/7
 • مشاوره رایگان
 • پیشنهاد موضوع
 • همراهی تا روز دفاع
 • استفاده از محققین برتر
 • کیفیت بالای محتوا
 • ساختار استاندارد

سوالات متداول انجام پروپوزال 

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا با ما تماس بگیرید و یا در پیامرسانها سوال خود را مطرح نمایید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

آیا برای رشته من در مقطع ارشد یا دکتری پایان نامه و پروپوزال انجام می دهید؟

موسسه پایان نامه کار برای تمام رشته های مختلف دانشگاهی در تمام گرایش ها و زیر شاخه ها امور پایان نامه و پروپوزال را انجام می دهد.

قیمت انجام پروپوزال ارشد و دکتری در پایان نامه کار چقدر است؟

هزینه انجام پروپوزال به عواملی مانند:

 1. مقطع تحصیلی
 2. گرایش و رشته تحصیلی
 3. موضوع پایان نامه و پروپوزال
 4. نوع تحلیل 
 5. میزان رفرنس ها و تاریخچه موضوع 
 6. دانشگاه محل تحصیل شما
 7. و.... بستگی دارد
مشاوره رایگان برای انجام پایان نامه، پروپوزال و مقاله موسسه پایان نامه کار به چه صورت است؟

شما با شماره گیری تلفن و یا موبایل موسسه به کارشناسان ما متصل شده و درخواست خود را شرح داده و سپس کارشناسان ما به موضوع شما رسیدگی کرده و نکات لازم را خدمت شما تشریح می نمایند. همچنین می توانید با تکمیل فرم، درخواست خود را برای مشاوره رایگان ثبت نمایید.

پشتیبانی خدمات و سرویس های شما به چه صورت می باشد؟

تیم ما از ابتدای در دست گرفتن پروژه شما، با شما در ارتباط بوده و شما می توانید در هر وقت از شبانه روز پیام خود را به محقق پروژه خود منتقل کنید و با ایشان در ارتباط باشید. ما از ابتدای کار تا روز دفاع با شماییم و در طول این مدت نکات و آموزش های زیادی را نیز به شما انتقال خواهیم داد.

در مورد پروژه خود (پایان نامه، پروپوزال و...) سوال دارم، چطور باید اینها را بپرسم؟

شما می توانید از طریق شماره تلفن همراه 09194382052 و یا از طریق یپام رسانهای ما در واتساپ، تلگرام، ایتا و روبیکا در هر زمان از شبانه روز سوال خود را مطرح نمایید.

چطور یک موضوع مناسب برای پرپوزال انتخاب کنیم؟

اولین و مهم ترین گام برای نگارش پروپوزال، انتخاب موضوع پروپوزال است. در واقع این مرحله می‌تواند تعیین کند که شما در مراحل بعدی نگارش پرپوزال مثل بیان مسئله، فرضیه، اهیمت، ضرورت انجام پرپوزال و تحقیق و.... چطور باید عمل کنید!
از این رو باید اطمینان حاصل کنید که یک موضوع کامل و قوی برای انجام پژوهش خود و نگارش پروپوزال انتخاب کنید تا هم جدید و نوین باشد و هم اینکه جذابیت زیادی داشته باشد. 
برای اینکه بتوانید یک موضوع کامل و مناسب برای پروپوزال ارشد خود انتخاب کنید که در ادامه به معرفی برخی از آن‌ها خواهیم پرداخت؛

 1. برای نگارش بهتر پروپوزال بهتر است موضوعی را مورد تحقیق قرار بدهید که مورد علاقه شما باشد.
 2. از آنجایی که نگارش پروپوزال تقریبا کار زمان بر و سختی است، از این رو بهتر است موضوعی را انتخاب کنید که درباره آن اطلاعات زیادی دارید!
 3. نکته دیگری که حتما باید در نگارش پروپوزال رعایت کنید این است که موضوعی را انتخاب کنید که داده های آماری کافی در خصوص آن وجود داشته باشد.
 4. بهتر است قبل از انتخاب موضوع، در خصوص موضوعاتی که مدنظرتان است، از منابع مختلف استفاده کنید و مورد مطالعه قرار بدهید تا بتوانید مناسب ترین موضوع را پیدا کرده و انتخاب کنید.
 5. همچنین یکی از بهترین راه های برای انتخاب موضوع پروپوزال این است که از یک فرد با تجربه در این زمینه کمک بگیرید. 
 6. با همکلاسی ها و دوستان خود در خصوص انتخاب موضوع پرپوزال مشورت کنید.
انجام پروپوزال
انجام پروپوزال

بخش های مختلف پرپوزال ارشد

همانطور که در این مطلب نیز گفته شد، دانشجویان مقطع ارشد یا حتی دکتری برای اینکه بتوانند مدرک دانشگاهی خود را دریافت کنند و بر تعداد واحد درسی، تعدادی واحد تحقیقی نیز اضافه کنند، باید پرپوزال خود را اصولی نگارش کنند!

حال موضوعی که در نگارش پرپوزال دارای اهمیت زیادی است، فرمت و بخش های مختلف آن است! در واقع باید گفت که هر دانشگاهی در ایران، فرمت خاص خود را برای نگارش پرپوزال در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد. از این رو قبل از اینکه به نگارش پرپوزال دانشگاهی خود بپردازید، باید راهنمای نگارش پایان نامه دانشگاه خود را مطالعه کنید.

معمولا این راهنما در داخل کتاب خانه یا حتی سایت دانشگاه محل تحصیل شما در دسترس است. البته فرمت اصلی پرپوزال دارای بخش های غیرقابل تغییری هستند که همه دانشجویان ارشد باید برای نگارش پرپوزال ارشد خود، آن‌ها را رعایت کنند. در ادامه به معرفی بخش های اصلی پرپوزال ارشد خواهیم پرداخت.

1-اولین بخش مهمی که باید در هر پروپوزال ارشدی وجود داشته باشد، صفحه عنوان است! در این صفحه بهتر است موضوع مورد پژوهش و همچنین نام محقق نوشته و آورده بشود!

2-بخش بعدی که باید در پروپوزال وجود داشته باشد، فهرست تمامی مطالبی است که در پروپوزال وجود دارند! اینکار کمک می‌کنند تا افراد بتوانند راحت تر به بخش های مختلف پرپوزال دسترسی داشته باشند.

3-در گام بعدی شما باید شروع به نگارش متن اصلی پروپوزال ارشد خود کنید که شامل چکیده، بیان مسئله، اهمیت و ضرورت، مبانی نظری، سوالات متداول، مدل مفهومی و فرضی و منابع مورد مطالعه و... می‌شود.

خدمات کامل ما

_

نگارش و سفارش پروپوزال با بالاترین کیفیت

به جرئت می‌توان گفت که امروزه کمتر محقق و پژوهش گری پیدا می‌شود که در خصوص اهمیت پروپوزال درکی نداشته باشد. اگر بخواهیم اهمیت پرپوزال را در مقطع ارشد در ساده ترین حالت بگوییم، این است که اگر پرپوزال به درستی و با استاندارد ها نوشته بشود، می‌توانید اطمینان داشته باشید که یک تحقیق با کیفیت و اصولی خواهید داشت.
البته از طرفی دیگر، اگر پروپوزال به درستی و با اصول مناسب نگارش نشود، از کیفیت بالا برخوردار نخواهد بود و کاربرد خاص برای شما نخواهد داشت! اصلی ترین اهمیت نوشتن پرپوزال در مقطع ارشد این است که یکی از مشکلات اساسی جامعه شناسایی را پیدا کرده و راه حل های اصولی برای آن ارائه می‌دهد.
البته نوشتن پروپوزال از جهات دیگر نیز اهمیت زیادی دارد و میتواند برای سازمان ها و نهاد های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد و مهم تر از همه، باعث قوی تر شدن رزومه افراد نیز بشود و به دانشجویان ارشد کمک کند تا بتوانند راحت تر و سریع تر برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری عمل کنند.
البته باید اضافه کرد که نگارش و نوشتن پرپوزال اصلا کار ساده ای نیست و نیاز به تخصص و تجربه زیادی دارد. از این رو اگر قصد دارید تا یک پروپوزال اصول برای مقطع ارشد خود تهیه کنید، می‌توانید از طریق موسسه پایان نامه کار درخواست نگارش پروپوزال ارشد خود را ثبت کنید.

انجام پرپوزال ارشد

به طورکلی باید گفت که انجام پروپوزال و نگارش آن اصلا کار ساده ای به حساب نمی‌آید و از این رو برای اینکه دانشجویان بتوانند پرپوزال ارشد خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند، باید با فردی با تجربه در این زمینه مشورت کنند. موسسه پایان نامه کار با داشتن سال ها تجربه کافی در این زمینه می‌تواند به صورت کامل نگارش و انجام پروپوزال ارشد و دکتری شما را بر عهده گرفته و با هزینه ای کاملا مناسب و به صرفه، آن را برای شما انجام بدهد.

اعضای گروه کارشناسان ما

_

آشنایی با تیم پایان نامه کار

آقای محمدی فر

پژوهشگر

مدیر بخش پروپوزال

آقای دانشگر

محقق و نویسنده

مدیر بخش پایان نامه و تز

خانم فراهانی

مقاله نویس و پژوهشگر

مدیر بخش مقاله و ترجمه

پرپوزال دانشگاهی چیست؟

به طور کلی وقتی یک ایده تحقیقاتی در ذهن خود دارید و قصد دارید یک کار تحقیقات و پژوهشی را شروع کنید، باید آن را با یک گروه علمی و تحقیقاتی در میان بگذارید و در صورتی که مورد تأیید قرار گرفت، شروع به نوشتن و انجام آن بکنید. به طرح اولیه پیشنهاد شده، پروپوزال گفته می‌شود!

زمانی که یک ایده تحقیقات در ذهن خود دارید، باید در نظر داشته باشید که تمامی اهداف، فرضیات و سوالات، ویژگی های اصلی اجرای پژوهش، زمان و حتی هزینه آن را به طور کامل باید در این پرپوزال وارد کنید. همچنین پروپوزال باید به گونه نگارش بشود که داوران بتوانند به سادگی با موضوع اصلی و اهداف پروپوزال آشنا بشوند.

البته باید این نکته را اضافه کنم که پرپوزال باید با استاندارد بالا و به طور اصولی نوشته بشود تا بتوانید در جلسه دفاعیه، به سوالات متداولی که داوران از شما پرسیده می‌شود، پاسخ بدهید. پس اگر در زمینه نحوه نگارش پروپوزال و اصول آن آشنایی کافی ندارید، می‌توانید این کار را به مجموعه پایان نامه کار بسپارید!

 بیش از 12 سال تجربه در امور پایان نامه و مقاله

ما در زمینه پایان نامه متخصصیم

12+سال تجربه
430+پایان نامه
389+مقاله
280+پروپوزال

دپارتمان های تخصصی در موسسه پایان نامه کار

دپارتمان فنی و مهندسی

انجام پایان نامه و پروپوزال و مقالات تمامی رشته های فنی و مهندسی

ورود به دپارتمان

دپارتمان علوم پایه

انجام پایان نامه و پروپوزال و مقالات تمامی رشته های علوم پایه

ورود به دپارتمان

دپارتمان علوم انسانی

انجام پایان نامه و پروپوزال و مقالات تمامی رشته های علوم انسانی

ورود به دپارتمان

دپارتمان علوم پزشکی

انجام پایان نامه و پروپوزال و مقالات تمامی رشته های علوم پزشکی

ورود به دپارتمان

دپارتمان مدیریت

انجام پایان نامه و پروپوزال و مقالات تمامی رشته ها و گرایش های مدیریت

ورود به دپارتمان
5/5 - (1 امتیاز)