انجام انواع پروژه‌های spss در موسسه پایان نامه کار

مجموعه پایان نامه کار با داشتن سال‌های تجربه و برخورداری از یک تیم متخصص و خبره می‌تواند به شما کمک کند تا به‌راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن داده‌های مورد نظر خود را در نرم‌افزار اس پی اس اس وارد کرده و نتایج مورد نظر خود را به‌دست بیاورید.
در واقع مؤسسه پایان نامه کار به‌عنوان یکی از مؤسسات معتبر در کشور محسوب‌می‌شود که توانسته است در طی سالیان فعالیت خود در زمینه تولید انواع مقالات علمی و پایان نامه مقاطع مختلف تحصیلی کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکتری، به‌خوبی عمل کند و نظر بسیاری از افراد و کاربران را به‌خوبی جذب کند.
این مؤسسه همچنین قادر است انواع پروژه‌های تحلیل آماری و پروژه‌های spss و پرسشنامه را در کمترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین قیمت در میان دیگر مؤسسات برای شما انجام داده و در اختیارتان قرار بدهد.

99

کیفیت خدمات

99

استفاده از محققین و پژوهشگران برتر

99

استفاده از رفرنس های متعدد

99

پشتیبانی و مشاوره 24/7

انجام پروژه spss
انجام پروژه spss

فرم درخواست انجام پروژه spss و تحلیل آماری

_

با پر کردن فرم زیر درخواست خود را برای انجام پروژه spss ثبت نمایید. لطفا در تکمیل صحیح فرم همراه با توضیحات کامل ما را در انجام خدمات بهتر یاری فرمایید.

فرم زیر را تکمیل نمایید:

مراحل کار با نرم‌افزار spss توسط مجموعه پایان نامه کار

_

اگر در حال انجام یک تحقیق علمی هستید، در ابتدا شما باید به جمع آوری داده‌های مورد نیاز برای تحقیق بپردازید. شما باید محاسبه‌های مختلفی را از داده‌های آماری انجام بدهید و از تمامی این نتایج در نگارش مقاله علمی خود استفاده بکنید.
البته نرم‌افزار spss کار را برای شما ساده کرده است! به این صورت که شما می‌توانید هر میزان از داده‌ها و اطلاعات را در این نرم‌افزار وارد کرده و انواع محاسبات را در این نرم‌افزار انجام بدهید. در ادامه جهت آشنایی شما با نحوه کار مجموعه پایان نامه کار، به معرفی مراحل انجام پروژه اس پی اس اس توسط این مؤسسه خواهیم پرداخت.

 • ارتباط مداوم با دانشجو
 • پشتیبانی 24/7
 • مشاوره رایگان
 • پیشنهاد موضوع
 • همراهی تا روز دفاع
 • استفاده از محققین برتر
 • کیفیت بالای محتوا
 • ساختار استاندارد

سوالات متداول انجام تحلیل آماری

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا با ما تماس بگیرید و یا در پیامرسانها سوال خود را مطرح نمایید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

آیا برای رشته من تحلیل آماری و پروژه spss انجام می دهید؟

موسسه پایان نامه کار برای تمام رشته های مختلف دانشگاهی در تمام گرایش ها و زیر شاخه ها امور پایان نامه و پروپوزال را انجام می دهد.

قیمت انجام پروژه spss در پایان نامه کار چقدر است؟

هزینه انجام تحلیل آماری به عواملی مانند:

 1. مقطع تحصیلی
 2. گرایش و رشته تحصیلی
 3. موضوع پایان نامه و پروپوزال
 4. نرم افزارهای مورد نیاز برای انجام پایان نامه
 5. نوع تحلیل در پایان نامه
 6. میزان رفرنس ها و تاریخچه موضوع پایان نامه
 7. دانشگاه محل تحصیل شما
 8. و.... بستگی دارد
مشاوره رایگان برای انجام پایان نامه، پروپوزال و مقاله موسسه پایان نامه کار به چه صورت است؟

شما با شماره گیری تلفن و یا موبایل موسسه به کارشناسان ما متصل شده و درخواست خود را شرح داده و سپس کارشناسان ما به موضوع شما رسیدگی کرده و نکات لازم را خدمت شما تشریح می نمایند. همچنین می توانید با تکمیل فرم، درخواست خود را برای مشاوره رایگان ثبت نمایید.

پشتیبانی خدمات و سرویس های شما به چه صورت می باشد؟

تیم ما از ابتدای در دست گرفتن پروژه شما، با شما در ارتباط بوده و شما می توانید در هر وقت از شبانه روز پیام خود را به محقق پروژه خود منتقل کنید و با ایشان در ارتباط باشید. ما از ابتدای کار تا روز دفاع با شماییم و در طول این مدت نکات و آموزش های زیادی را نیز به شما انتقال خواهیم داد.

در مورد پروژه خود (پایان نامه، پروپوزال و...) سوال دارم، چطور باید اینها را بپرسم؟

شما می توانید از طریق شماره تلفن همراه 09194382052 و یا از طریق یپام رسانهای ما در واتساپ، تلگرام، ایتا و روبیکا در هر زمان از شبانه روز سوال خود را مطرح نمایید.

مرحله اول: ایجاد هدف و مشخص کردن نوع تحلیل آماری

همیشه برای اینکه بتوانید یک تحقیق علمی و اصولی را شروع کنید، باید هدف خود را به‌طور دقیق مشخص کنید. ایجاد هدف به شما کمک می‌کند تا بدانید که در تحقیق خود به چه نوع آمار و متغیرهای آماری نیاز دارد. از این رو بهتر است که در ابتدا هدف خود را از انجام تحقیق و تحلیل آماری مشخص کنید.

در ادامه برخی از متداول‌ترین اهداف تحلیل آماری آورده شده‌است:

1-بررسی خصوصیات جامعه آماری

2-به‌دست آوردن بهترین آمار باز پارامترهای مشخص شده جامعه

3-اجرای آزمون‌های آماری مشخص باری پارامتر یا توزیع جامعه آماری

4-مقایسه دو جامعه آماری مختلف

5-تعیین روابط بین جامعه‌های آماری

6-کشف رابطه‌های علت و معلولی در متغیرهای مختلف آماری

در واقع در مرحله اول، مؤسسه پایان نامه کار به شما کمک می‌کند تا بتوانید هدف خود را از تحلیل آمارها مشخص کنید تا بتوانید بهتر و دقیق‌تر داده‌های مورد نظر خود را به‌دست بیاورید.

انجام-تحلیل-آماری
انجام-تحلیل-آماری

مرحله دوم: شروع جمع آوری داده‌ها

یکی از طولانی‌ترین و در عین حال سخت‌ترین مراحل انجام تحقیقات مختلف توسط مؤسسه پایان نامه کار که به آمار و ارقام وابسته هستند، جمع آوری داده‌های آماری است! تکنیک‌های مختلف وجود دارند که به پژوهشگران کمک می‌کنند بتوانند به‌راحتی داده‌های مورد نیاز برای تحقیقات خود را پیدا کنند.

یکی از بهترین روش‌ها جمع آوری داده‌های آماری، استفاده از پرسشنامه‌های مختلف است! پرسشنامه‌های متفاوتی امروزه وجود دارند که می‌توانند در جمع آوری داده‌های آماری به شما کمک کنند. پس از اینکه شما توانستید پرسش‌نامه مورد نظر خود را نوشته یا پیدا کنید، زمان آن است که داده‌های آماری مورد نظر را جمع آوری کنید.

پس از این کار شما باید داده‌های جمع آوری شده را در نرم‌افزار spss وارد کنید. هر پرسش نامه باید رد یک سطر مشخص قرار داده بشود. البته برای این کار می‌توانید به مجموعه پایان نامه کار اعتماد کرده و انجام پروژه‌های آماری را به این مجموعه بسپارید تا بتوانید نتایج مورد نظر خود را به‌دست بیاورید.

مرحله سوم: انجام تحلیل آماری

پس از اینکه شما داده‌های آماری مورد نظر خود را در نرم‌افزار spss وارد کردید، زمان آن است که انواع محاسبات مختلفی را که به شما کمک می‌کنند تا بتوانید نتایج آماری مورد نظر خود را به‌دست بیاورید، انجام بدهید. در نرم‌افزار اس پی اس اس برای انجام انواع محاسبات مختلف آماری، فرمول‌های متنوعی قرار داده شده‌است که در مجموع کار را برای محقق راحت می‌کنند.

البته کار با این فرمول‌ها یا به‌طور کلی با نرم‌افزار spss به هیچ‌عنوان کار ساده‌ای نیست و برای اینکه بتوانید به بهترین شکل ممکن داده‌های آماری را تحلیل کنید، بهتر است آن را به یک متخصص واگذار کنید! از این رو مجموعه پایان نامه کار آماده است تا تمامی محاسبات مربوط به تحلیل آمار را با قیمتی کاملاً مناسب برای شما انجام بدهد!

خدمات کامل ما

_

مزایای انجام پروژه spss توسط مجموعه پایان نامه کار

به‌طور کلی نرم‌افزار spss و پروژه‌های تحلیل آمار مربوط به آن از پیچیدگی زیادی برخوردار هستند و از این رو بهتر است توسط فرد یا افرادی با تجربه و تخصص بالا انجام شوند. مجموعه پایان نامه کار با داشتن سال‌های تجربه در زمینه انجام پروژه‌های spss می‌تواند به شما کمک کند تا پروژه‌های تحلیل آمار خود را به‌درستی و به‌سرعت انجام بدهید. در ادامه به معرفی برخی از مزایای انجام تحلیل آماری و پروژه‌های spss توسط مجموعه پایان نامه کار می‌پردازیم.

1-صرفه‌جویی در زمان و انرژی

قبل از اینکه از نرم‌افزار SPSS رونمایی بشود، معمولاً محققان و پژوهشگران مجبور بودند که به‌صورت دستی آمار و ارقام را در فرمول‌های مختلف قرار بدهند تا بتوانند نتایج مورد نظر خود را به‌دست بیاورند یا برای این کار هزینه‌های زیادی متحمل شوند!
اما با ورود نرم‌افزار اس پی اس اس، تحولی جدید در تحلیل آمار و نگارش مقالات علمی و پایان نامه‌های دانشگاه ایجاد شد و دیگر نویسندگان و محققان می‌توانند به‌راحتی و در کمترین زمان ممکن، داده‌ها را وارد کرده و نتایج و نمودارهای مورد نظر خود را به‌راحتی ایجاد کنند. در واقع مجموعه پایان نامه کار با داشتن تخصص و تجربه زیادی می‌تواند در سریع‌ترین زمان ممکن، پروژه spss را برای شما انجام بدهد.

 

2-محاسبات دقیق‌تر

معمولاً برای اینکه نتایج یک تحقیق بتواند به‌خوبی خود را نشان بدهد، باید داده‌های آن به‌صورت دقیق و بروز محاسبه بشود! نرم‌افزار اس پی اس اس به‌عنوان کامل‌ترین نرم‌افزار برای تحلیل داده‌های آماری به‌حساب می‌آید. در این نرم‌افزار فرمول‌های مختلف آماری قرار داده شده که در مجموع این امکان را برای محققان فراهم می‌کنند تا بتوانند در کمترین زمان ممکن نتایج دقیق و بی نقص از محاسبات به‌دست بیاورند!

 

3-تحلیل حجم زیادی از داده

معمولاً برای نوشتن مقاله علمی و پژوهش پر بار، نیاز به تحلیل و محاسبه حجم زیادی از اطلاعات است. محاسبه این حجم از اطلاعات به تنهای کار بسیار دشوار و زمان بری است و ممکن است حتی روزها برای انجام یک محاسبه ساده زمان گرفته بشود!

ولی نرم‌افزار SPSS کار را برای محققان بسیار ساده کرده است! به‌طوری که می‌تواند در لحظه حجم بسیار زیادی از اطلاعات و آمار را تحلیل و محاسبه کند و نتایج مورد نظر را به‌دست محقق برساند. البته کار با نرم‌افزار SPSS به هیچ‌عنوان کار ساده‌ای نیست و بهتر است توجه یک متخصص با فردی با تجربه انجام بشود.

مجموعه پایان نامه کار با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه تولید و نگارش انواع مقالات علمی و پایان نامه‌های مقاطع تحصیلی، می‌تواند پروژه‌های آمار و اس پی اس اس شما را در سریع‌ترین زمان ممکن و با قیمتی کاملاً مناسب و استثنائی انجام بدهد.

اعضای گروه کارشناسان ما

_

آشنایی با تیم پایان نامه کار

آقای محمدی فر

پژوهشگر

مدیر بخش پروپوزال

آقای دانشگر

محقق و نویسنده

مدیر بخش پایان نامه و تز

خانم فراهانی

مقاله نویس و پژوهشگر

مدیر بخش مقاله و ترجمه

انجام پروژه‌های spss

تحلیل آمار، جمع آوری اطلاعات یا حتی تهیه پرسش‌نامه از اصلی‌ترین و مهم‌ترین کارهای برای نگارش یک مقاله علمی و تحقیقاتی محسوب می‌شوند. از این رو هر دانشجو و فردی باید قبل از اینکه به نگارش مقاله یا پایان نامه خود بپردازد، با این نرم‌افزار به‌طور کامل آشنا شود. در ادامه این مطلب از مجموعه پایان نامه کار قصد داریم تا به‌طور مفصل و کالم به معرفی و بررسی spss و نحوه کار با آن بپردازیم! البته شما می‌توانید برای انجام انواع پروژه‌های spss با قیمتی کاملاً مناسب و استثنائی، کار را به مجموعه با تجربه پایان نامه کار بسپارید.

آشنایی با spss

اگر در زمینه نگارش مقاله و پایان نامه یک تازه‌کار باشید، قطعاً تا به حال اسمی از نرم‌افزار spss به گوشتان خورده‌است. در واقع spss یا اس پی اس اس مخفف عبارت Statistical Package for the Social Sciences است که به معنی (بسته آماری به علوم‌اجتماعی) است.

این نرم‌افزار برای سیستم عامل ویندوز است که قادر است آمارها و داده‌های مختلفی را دریافت کرده و تحلیل کند و در آخر یک جدول و نمودار کامل از داده‌ها و تحلیل‌های مربوط در اختیار شما قرار بدهد. اولین نسخه از نرم‌افزار spss در سال 1968 رونمایی شد که دقیقاً پس از تأسیس شدن (نرم نی) بود!

شرکت سازنده نرم‌افزار تحلیل آمار spss در سال 2009 توسط شرکت IBM خریداری شد و پس از آن نام PASW بر روی این نرم‌افزار تحلیل آمار گذاشته شد که مخفف عبارت Predictive Analytics SoftWare است. البته نام این نرم‌افزار باری دیگر نیز در نسخه 19 توسط شرکت IBM به SPSS Statistics تغییر می‌کند.

سخن پایانی

به‌طور کلی باید گفت که نرم‌افزار spss به‌عنوان بهترین نرم‌افزارها در زمینه تحلیل آمار و ارقام انواع مقالات علمی و پژوهشی محسوب‌می‌شود. شما می‌توانید پس از جمع آوری داده‌های مورد نظر خود از جامعه آماری، این اطلاعات را در نرم‌افزار spss وارد کنید و با استفاده از فرمول‌هایی که در این نرم‌افزار وجود دارند، انواع محاسبات مختلف را انجام بدهید و نتایج مورد نظر خود را به‌دست بیاورید.

انواع پروژه‌های spss توسط مجموعه پایان نامه کار انجام‌می‌شود از این رو شما می‌توانید برای تحلیل آمارهای مورد نظر خود با نرم‌افزار اس پی اس اس، این کار را به مجموعه معتبر پایان نامه کار بسپارید.

 بیش از 12 سال تجربه در امور پایان نامه و مقاله

ما در زمینه پایان نامه متخصصیم

12+سال تجربه
430+پایان نامه
389+مقاله
280+پروپوزال

دپارتمان های تخصصی در موسسه پایان نامه کار

دپارتمان فنی و مهندسی

انجام پایان نامه و پروپوزال و مقالات تمامی رشته های فنی و مهندسی

ورود به دپارتمان

دپارتمان علوم پایه

انجام پایان نامه و پروپوزال و مقالات تمامی رشته های علوم پایه

ورود به دپارتمان

دپارتمان علوم انسانی

انجام پایان نامه و پروپوزال و مقالات تمامی رشته های علوم انسانی

ورود به دپارتمان

دپارتمان علوم پزشکی

انجام پایان نامه و پروپوزال و مقالات تمامی رشته های علوم پزشکی

ورود به دپارتمان

دپارتمان مدیریت

انجام پایان نامه و پروپوزال و مقالات تمامی رشته ها و گرایش های مدیریت

ورود به دپارتمان

اهمیت انجام رساله و تز دکتری

پایان‌نامه دکتری یک گام مهم و تصمیم‌بخش در مسیر حرفه‌ای شخص است. این مرحله از تحصیلات تخصصی نقش بسیار اساسی در توسعه مهارت‌ها، عمق دانش، و تخصص فرد در زمینه خاص خود دارد. انجام پایان‌نامه دکتری به دانشجو این فرصت را می‌دهد تا به عنوان یک فعال حوزه تحصیلی‌اش شناخته شود و به تجربیات و دانش جدیدی دست یابد. این تجربه به عنوان یک چالش، اما همچنین پر از فرصت برای توسعه شخصی، درخشش تخصصی، و به اشتراک‌گذاری افکار پیشرفته شناخته می‌شود.
انجام پایان‌نامه دکتری بیش از هر چیز نشانگر توانایی تحلیل عمیق و تفکر نوآورانه دانشجو در زمینه خود است. این پروژه تحقیقاتی بسیار بزرگتر از پایان‌نامه‌های سطح پایین‌تر مانند ارشد است و نیازمند بررسی گسترده‌تری از منابع و تحقیقات است. در واقع، پایان‌نامه دکتری نشانگر یک عملیات ذهنی پیچیده و دقیق است که توانایی ارتقاء دانش و ایجاد ارزش افزوده در حوزه تخصصی را تجربه می‌کند. به عبارت دیگر، این پروژه نه تنها یک مدرک تحصیلی است، بلکه یک علامت از توانایی فرد در تفکر عمیق و راهبردی نیز محسوب می‌شود.
موفقیت در انجام پایان‌نامه دکتری به معنای ارائه یک ارزش افزوده علمی به جامعه تحصیلی و حرفه‌ای است. این پروژه نه تنها یک مرحله پایانی از تحصیلات است، بلکه مسئولیتی است که نیازمند همت و تعهد دانشجو می‌باشد. به همین دلیل، اهمیت و حساسیت اجرای یک پایان‌نامه دکتری با دقت بالاست و موجب تأثیرگذاری ژرف در مسیر حرفه‌ای فرد می‌شود.

5/5 - (1 امتیاز)